Yeni Opel Corsa

2019 Opel Corsa, LED Matrix teknolojili farları ile ilk pozunu verdi.

Alman üretici Opel’in önümüzdeki aylarda tanıtımını gerçekleştireceği B sınıfı hatchback modeli Corsa’nın ilk görüntüleri paylaşıldı. Far tasarımının gösterildiği bu görselle birlikte, Corsa’nın LED Matrix farlarla geleceği kesinlik kazandı.

Astra ve ardından Insignia modellerinde yer verilen LED Matrix farlar böylelikle Corsa modelinde de yer alacak. Üst donanım paketlerinde sunulacak olan bu farlar, giriş seviyesinde halojen olarak tercih edilebilecek.

Modelin motor seçenekleri henüz açıklanmamış olsa da, PSA Grubu’nun 1.2 litrelik benzinli ve 1.6 litrelik dizel motor seçeneklerinin yer alacak olması beklenebilir. Önümüzdeki aylarda örtülerini tamamen kaldıracak olan Corsa’nın ayrıca 2020 yılında gelecek olan eCorsa isimli elektrikli bir versiyonunun tanıtılacağı da belirtilmişti.

Hakan BAYRAM

1986 izmir doğumlu, Tipik ikizler, Göztepeli. Eğitim yılları sıkıntılı geçmiş meraklı Aydınlatmacı. Yazılıma bir hobi olarak 2012 de başlamış profesyonellik katarak yoluna devam eden hakan, 2016 yılından bu yana "istanbul havalimanı" Aydınlatma Tasarımcısı...

%d blogcu bunu beğendi: