Jeep’ten Mart Ayı Avantajları

Jeep Markası Mart ayı içerisinde geçerli olacak kampanyalarını yayınladı

Jeep, Renegade modelinde geçerli kampanyasında avantajlar sunmaya devam ediyor. Mart ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyası kapsamında Renegade modellerinde ÖTV ve tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini getirenlere ekstra 10 bin TL takas desteği veriliyor. Dileyenler, Jeep Renegade için yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğinden de faydalanabiliyor.

SUV dünyasının efsanevi markası Jeep, geçtiğimiz ay devreye aldığı özel kampanyasını Mart ayında da sürdürüyor. Ay sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Renegade modellerinde ÖTV ve tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini getirenlere 10 bin TL takas desteği sağlanıyor.Jeep Renegade, kampanya süresince ayrıca 50 bin TL’ye kadar 12 vadeyle yüzde 0,99 faiz oranlı kredi seçeneği ile satın alınabiliyor.

Mart ayı boyunca 2018 model Jeep Compass satın almak isteyenler ise cazip fiyat avantajları ile birlikte 100 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle yüzde 1,49 faiz oranlı, eşit ödemeli kredi kampanyasından yararlanabiliyor.

Hakan BAYRAM

1986 izmir doğumlu, Tipik ikizler, Göztepeli. Eğitim yılları sıkıntılı geçmiş meraklı Aydınlatmacı. Yazılıma bir hobi olarak 2012 de başlamış profesyonellik katarak yoluna devam eden hakan, 2016 yılından bu yana "istanbul havalimanı" Aydınlatma Tasarımcısı...

%d blogcu bunu beğendi: